Ogłoszenie


#1 2011-07-14 17:22:10

 ichus

Moderator

28010594
Call me!
Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 74
Punktów :   
WWW

[News]Lady Gaga kpi sobie z osób niepełnosprawnych.

http://www.djoles.pl/img/newsy/356,lady-gaga-foto-alejandro-born-this-way-polnaga-lady-gaga-na--imgx9dRpC.jpg

Lady Gaga znowu szokuje swoim zachowaniem śmiejąc się z niepełnosprawnych.

Ostatnie wiadomości donoszą że Lady Gaga znów próbuje się z kogoś naśmiewać publiczne niestety tym razem trafiło na osoby niepełnosprawne.

Wszystko to miało miejsce podczas koncertu w Australii, który miał miejsce wczoraj, piosenkarka którą jest Gaga wjechał na wózku inwalidzkim na scenę w przebraniu syrenki, wszystkie osoby będące na koncercie zamilkły.

Amerykańska fundacja Roman Reed Foundation nie oszczędziła słów gniewu w kierunku Lady Gagi, tylko w jej styl wypowiedziała się na ten temat na swoim profilu na Twietterze: Droga Lady Gago, co powiesz na to, aby użyć swojego wizerunku i sławy w tym celu, żeby pomóc nam zejść z wózków, zamiast wozić się na jednym z nich. Niezłe nie? - napisała fundacja.

Oczywiście do tego również musiał dołączyć się założyciel fundacji Life Rolls On Foundation którym to jest Jesse Billauer.

To nie pierwsza taka sytuacja, kiedy ona posługuje się wózkiem inwalidzkim podczas swojego występu. Zaproszę ją do nas, żeby dowiedziała się nieco więcej o blisko 5,6 milionach Amerykanów, którzy na co dzień zmagają się z paraliżem (…) Zobaczy, że pomimo swojej niesprawności, mogą nawet jeździć na rolkach czy snowboardzie i być może to ją bardziej zszokuje niż jej zachowanie nas - wypowiedział się założyciel.

Lady Gaga nie wypowiadała się jeszcze na ten temat. A wy sądzicie że takim zachowaniem Lady Gaga wyśmiewała się z niepełnosprawnych.


W niebie mnie nie chcą, w piekle się mnie boją

Offline

 

#2 2011-07-14 17:23:15

 Luke

Administrator

Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2011-07-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: [News]Lady Gaga kpi sobie z osób niepełnosprawnych.

ona jest chora psychicznie xd

Offline

 

#3 2011-07-14 17:28:02

 ichus

Moderator

28010594
Call me!
Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: [News]Lady Gaga kpi sobie z osób niepełnosprawnych.

Z tym się zgodzę xD


W niebie mnie nie chcą, w piekle się mnie boją

Offline

 

#4 2011-07-14 19:43:57

 D'J Achimus

Moderator

33693448
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 88
Punktów :   -2 

Re: [News]Lady Gaga kpi sobie z osób niepełnosprawnych.

Teraz się śmieje z ludzi niepełnosprawnych  a zobaczy co jej życie kiedyś przyniesie ciekawe czy jej by było miło jak by się z niej naśmiewali jak by była na wózku

psychiczna


''muzyka to moc i radość więc korzystaj póki możesz ''

Offline

 
Strone Odzwiedziło
Osób


Dziękujemy! :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl