Ogłoszenie


#1 2011-07-15 18:32:30

 Luke

Administrator

Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2011-07-07
Posty: 133
Punktów :   

David Guetta zapowiada nowy album

http://www.muzyka.pl/dane/12704_1344517672.jpg
NAGRODZONY GRAMMY SŁYNNY DJ I PRODUCENT DAVID GUETTA DZIŚ ZAPOWIEDZIAŁ WYDANIE NOWEGO SINGLA
„WHERE THEM GIRLS AT” Z UDZIAŁEM FLO-RIDA I NICKI MINAJ

NOWY ALBYM STUDYJNY UKAŻE SIĘ PÓŹNYM LATEM

Guetta premierowo wykona „Where Them Girls At” na żywo z Flo-Rida podczas koncertów radiowych w Chicago i Bostonie18 i 21 maja

Producent światowych hitów i słynny DJ David Guetta dziś, 2 maja 2011, zapowiedział wydanie nowego singla „Where Them Girls At” z udziałem Flo-Rida i Nicki Minaj. „Where Them Girls At” to pierwszy singiel z niecierpliwie wyczekiwanego piątego albumu studyjnego Guetty, którego premierę zaplanowano na koniec lata. Na nowej płycie usłyszymy plejadę gwiazd, w tym Flo-Rida, Nicki Minaj, Taio Cruza, Ludacrisa, will.i.am, Akona i innych zaskakujących gości, których nazwiska poznamy w nadchodzących tygodniach.

Najnowszy album będzie następcą światowego bestsellera Guetty z 2009 roku ‘One Love.’  ‘One Love’ i towarzysząca mu reedycja ‘One More Love’ z 2010 sprzedały się w ponad 3 milionach egzemplarzy albumów i 12 milionach egzemplarzy singli na całym świecie, a ich popularność podbiły przeboje „Sexy Bitch” z udziałem Akona (potrójna platyna w USA, #1 w Wielkiej Brytanii), „When Love Takes Over” z udziałem Kelly Rowland (11 tygodni na #1 w Europie), “Memories” z udziałem Kida Cudi, „Gettin’ Over You” z Chrisem Willisem oraz Fergie i LMFAO, a także ostatni hit Guetty „Who’s That Chick” z udziałem Rihanny. Cztery single z albumu ‘One Love’ zdobyły #1 list przebojów w Wielkiej Brytanii i listy przebojów klubowych Billboardu w USA. W 2010 ‘One Love’ wyróżniono prestiżową francuską nagrodą NRJ Music Award w kategorii Najlepszy Album Zagraniczny  France for Best International album in 2010.

Guetta zdobył status jednego z najbardziej rozchwytywanych i znaczących producentów świata. Billboard Magazine ogłosił, że Guetta „zmienił brzmienie rozgłośni komercyjnych”. Oprócz przebojów z ‘One Love’ wyprodukował także bijący rekordy popularności hit Black Eyed Peas „I Gotta Feeling” i numer Flo-Rida „Club Can’t Handle Me”, który zdobył #1 brytyjskich list przebojów i wszedł do Top 10 w USA.  W tym roku Guetta zdobył drugą nagrodę Grammy (Najlepszy Remiks) za remiks hitu Madonny „Revolver”. Poprzednią statuetkę zgarnął w 2010 za remiks własnego przeboju „When Love Takes Over”. Ponadto Guetta zdobył w 2011 trzy nagrody World Music Award (Najlepszy Producent, Najlepszy Teledysk i Najlepszy Komercyjny Utwór Taneczny).

Guetta we współpracy z ikoną hip hopu Snoop Doggiem zremiksował także utwór „Sweat” z ostatniej płyty rapera. Utwór szybko podbił parkiety klubów na całym świecie.

W ciągu ostatnich dwóch lat, od czasu premiery ‘One Love’ Guetta dał ponad 400 występów. Jego legendarna cykliczna impreza F*** ME I’M FAMOUS powraca do klubu Pacha na Ibizie już ósmy rok z rzędu. Otwarcie tegorocznej edycji odbywających się co czwartek imprez nastąpi 26 maja. Zanim jednak Guetta podgrzeje letnią atmosferę na Ibizie, Guetta da serię występów w Europie i USA, w tym m.in. w Nowym Jorku, Seattle, Chicago, Waszyngtonie i Bostonie. (pełne kalendarium poniżej)

David Guetta jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów świata; jego albumy sprzedały się  dotychczas w ponad 5 milionach, a single – w ponad 17 milionach egzemplarzy. Na Facebooku jego profil śledzi ponad 18 milionów użytkowników: ta niebotyczna liczba doskonale odzwierciedla jego pozycję supergwiazdy.

Emi Music

Offline

 
Strone Odzwiedziło
Osób


Dziękujemy! :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl